
Nowa kadencja, nowe wyzwania, nowa energia do działania!
Wczoraj 27.04.2026 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Okręgowej Rady W-MOIIB w VII kadencji. Obrady prowadził Przewodniczący W-MOIIB Jarosław Kukliński. To ważny moment – symboliczny początek kolejnych lat pracy na rzecz środowiska inżynierów budownictwa i rozwoju naszego samorządu.
Podczas posiedzenia wybrano nowe Prezydium Rady Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa .
Funkcje Zastępców Przewodniczącego OR powierzono Arkadiuszowi Gniewkowskiemu oraz Januszowi Nowakowi.
Sekretarzem został Rafał Miksa, a funkcję Zastępcy Sekretarza objął Tomasz Kraweć. Skarbnikiem został Marek Lasmanowicz, natomiast Zastępcą Skarbnika – Jan Kasprowicz.
Członkami Prezydium zostali również Marek Aleksiejczuk oraz Marian Zdunek.
Przed nami nowa kadencja pełna wyzwań, ale także wielu możliwości. To czas na świeże inicjatywy, dalszy rozwój działalności naszej Izby, aktywne wsparcie członków oraz budowanie silnego, nowoczesnego Samorządu.
Gratulujemy wszystkim wybranym i życzymy owocnej pracy, dobrej współpracy oraz wielu sukcesów w realizacji ambitnych planów na najbliższe 4 lata.



