
Za nami pierwsze posiedzenia Organów VII kadencji W-MOIIB. W dniu dzisiejszym spotkały i ukonstytuowały się:
Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna,
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny oraz
Okręgowi Rzecznicy Odpowiedzialności Zawodowej.
Nowa kadencja to nowe wyzwania, odpowiedzialność i szereg obowiązków, jakie stawia przed nowo wybranymi organami Samorząd Zawodowy Inżynierów Budownictwa. To czas intensywnej pracy, podejmowania ważnych decyzji oraz dalszego wzmacniania standardów naszego zawodu.
Życzymy członkom OKK, OSD i OROZ W-MOIIB owocnej pracy, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnionej misji na rzecz naszego Samorządu.


